-20%

Матрац пружинний Адмірал 80х200 см
7 150 ₴
5 720 ₴
- В наявності
- Код: Велам-17
+380 (93) 249-07-09
з 9 до 19- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09з 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Адмірал - мінімум комплектуючих і максимум віддачі.
- Пружинний блок "Боннель"
- Термоповсть "фільтр" - захищає м'який настил від контакту з пружинним блоком.
- Нетканий матеріал "Спрут" із добавками волокон вовни та бавовни.
- Ефект "Зима-Літо"
- Чохол виконаний із міцної тканини високого класу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Велам |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Висота | 24 см |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 720 ₴
