
Двоспальне ліжко Лугано 160 см з ПМ
16 500 ₴
- В наявності
- Код: НСТ-01
+380 (93) 249-07-09
з 9 до 19- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09з 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліжко Лугано - витончена модель для вашої ідеальної спальні!
Характеристики ліжка Лугано:
Розміри ліжка Лугано:
ширина - 170 см
довжина - 210 см
висота - 115 см
спальне місце - 160х200 см
Ліжко доступне в кількох варіантах спального місця: 140х200 см, 160х200 см, 180х200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 7 категорія |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴

