
Ліжко м'яке D005 з підйомним механізмом 120*200
25 400 ₴
- Під замовлення
- Код: Різо-03
Відправка з 31 травня 2026+380 (93) 249-07-09
з 9 до 19- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09з 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліжко D005 — це сучасне м'яке ліжко, розроблене переважно для дитячих та підліткових кімнат. Модель вирізняється високою м'якою спинкою та можливістю комплектації підйомним механізмом.
Характеристики:
- Узголів’я зроблено з натурального дерев’яного бруса та фанери. Наповнення пінополіуретан та холофайбер. Тканина на вибір покупця.
- Металева ламельна решітка зроблена з профільної труби 30х30 мм.
- Матеріал: метал / бук / тканина
- Особливості: з підйомним механізмом l>
- ширина - 1350 мм
- довжина - 2150 мм
- висота - 900 мм
- спальне місце - 120*200 см
Розміри ліжка D005:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 135 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 400 ₴

