Диван Челсі прямий - це ідеальний вибір для тих, хто шукає зручний і компактний диван у вітальню або дитячу кімнату. Диван Челсі це бюджетна модель, що належить до економ-класу. Цей диван має викатний механізм, що забезпечує зручність використання і економію місця. Крім того, диван Челсі прямий має нішу для білизни, що дозволяє зберігати постіль або інші речі. В комплект входять дві маленькі подушки, що надають додатковий комфорт і зручність.
Характеристики дивану Челсі:
- Довжина: 1280 мм
- Висота: 830 мм
- Глибина: 830 мм
- Висота сидіння: 480 мм
- Розмір спального місця: 1110 х 1850 мм
- Механізм трансформації: викатний

Каркас дивану виготовлено з дерев'яного каркасу (сосна), що відповідає стандартам якості. Диван Челсі має ламелі, що додають ортопедичний ефект, забезпечують оптимальну підтримку хребта і зменшують ризик розвитку болів у спині. Для заповнення спального місця виробник використовує високоякісний меблевий пінополіуретан.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Веста |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Висувний |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128 см |
| Глибина | 83 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 187 см |
| Ширина спального місця | 111 см |
- Ціна: 9 985 ₴




