
Ліжко м'яке Денді з підйомним механізмом 90*200 см
23 990 ₴
- В наявності
- Код: Різо-02
+380 (93) 249-07-09
з 9 до 19- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09з 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для створення затишної та безпечної атмосфери в дитячій кімнаті ліжко м'яке Денді є ідеальним вибором.
Завдяки наявності узголів'я дитина буде захищена від можливих травм, а широке спальне місце забезпечить комфортний і приємний сон.
До того ж, ви можете вибрати оббивку з різноманітних варіантів тканин, щоб підкреслити індивідуальність вашої дитини та зробити ліжко підходяще до інтер'єру кімнати.
Характеристики:
- Ліжко м'яке Денді має надійний каркас та міцну посилену ламельну решітку для розміщення матраца.
- Металева ламельна решітка зроблена з профільної труби 30х30 мм.
- Матеріал: метал / бук / тканина
- Особливості: з підйомним механізмом / на ніжках
- Стиль: сучасний
Розміри ліжка Денді:
- ширина - 1050 мм
- довжина - 2150 мм
- висота - 900 мм
- спальне місце - 90*200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 105 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 990 ₴


