
Дерев'яне ліжко Беатріс (ваніль + темний горіх) Затишок
14 263 ₴
- В наличии
- Код: Микс-01
- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09с 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
Ліжко двоспальне Беатріс
Двоспальне ліжко Беатріс цілком гідна того, щоб бути названою головним елементом будь-якої спальні. У ній вдалим чином поєднується чудова якість і невисока вартість. Спати або просто відпочивати на ній не тільки приємно, але й корисно, адже в її конструкції передбачена ламельна основа під матрац з ортопедичними властивостями.
До переваг ліжка Беатрі, також можна віднести стильний дизайн та оригінальне колірне оформлення; слонова кістка, як основний колір і відтінок темного горіха, завдяки якому виріб має яскравіший вигляд, але не втрачає відчуття ніжності.
Ліжко Беатріс створена для тих, хто найбільше цінує комфортабельність і затишок. І ви зрозумієте, що це дійсно так, якщо вирішите купити цей виріб.
Матеріал: масив сосни
Колір: ваніль + темний горіх
Варіанти спального місця:
- 1400х2000 мм
- 1600х2000 мм
- 1800х2000 мм
На сайті ціна вказана за ліжко зі спальним місцем 1600х2000 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет | Орех |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 214 см |
| Ширина кровати | 169 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
- Цена: 14 263 ₴

