Характеристики: Передпокій «Реприза»
| Бренд | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | ДСП |
| Фасад | ДСП, Дзеркало |
| Ширина, см | 140 |
| Висота, см | 209 |
| Глибина, см | 37,5 |
Опис передпокою з ДСП 140*209*37,5 см
Представлена модель призначена для грамотного обладнання простору передпокою кімнат. Вона розташована на міцних металевих ніжках, завдяки чому є дуже стійкою.
Комплектація
Модель складається з таких елементів, як платтяне відділення з дзеркальним фасадом, містка тумба, відкрита полиця, висувна скринька, просторе відділення за двостулковими дверцятами та гачки для верхнього одягу. Передпокій «Реприза» буде ідеальним варіантом для облаштування просторих передпокоїв.
Передпокій надана у двох варіантах колірної гами:
- Реприза артезан
- Реприза антрацит
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Антрацит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Зеркало | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Высота | 2090 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 253 ₴/комплект

