
Кровать 120*200 D005 с ПМ
25 400 ₴
- Под заказ
- Код: Різо-03
Отправка с 31 мая 2026+380 (93) 249-07-09
без вихідних- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09с 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ліжко D005 — це сучасне м'яке ліжко, розроблене переважно для дитячих та підліткових кімнат. Модель вирізняється високою м'якою спинкою та можливістю комплектації підйомним механізмом.
Характеристики:
- Узголів’я зроблено з натурального дерев’яного бруса та фанери. Наповнення пінополіуретан та холофайбер. Тканина на вибір покупця.
- Металева ламельна решітка зроблена з профільної труби 30х30 мм.
- Матеріал: метал / бук / тканина
- Особливості: з підйомним механізмом / на ніжках
- Стиль: сучасний
Розміри ліжка D005:
- ширина - 1350 мм
- довжина - 2150 мм
- висота - 900 мм
- спальне місце - 120*200 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 120х200 |
| Цвет | Разные цвета |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 215 см |
| Ширина кровати | 135 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 25 400 ₴

