Диван Челсі прямий - це ідеальний вибір для тих, хто шукає зручний і компактний диван у вітальню або дитячу кімнату. Диван Челсі це бюджетна модель, що належить до економ-класу. Цей диван має викатний механізм, що забезпечує зручність використання і економію місця. Крім того, диван Челсі прямий має нішу для білизни, що дозволяє зберігати постіль або інші речі. В комплект входять дві маленькі подушки, що надають додатковий комфорт і зручність.
Характеристики дивану Челсі:
- Довжина: 1280 мм
- Висота: 830 мм
- Глибина: 830 мм
- Висота сидіння: 480 мм
- Розмір спального місця: 1110 х 1850 мм
- Механізм трансформації: викатний

Каркас дивану виготовлено з дерев'яного каркасу (сосна), що відповідає стандартам якості. Диван Челсі має ламелі, що додають ортопедичний ефект, забезпечують оптимальну підтримку хребта і зменшують ризик розвитку болів у спині. Для заповнення спального місця виробник використовує високоякісний меблевий пінополіуретан.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Веста |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Механизм трансформации спального места | Выдвижной |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Количество спальных мест | 1 |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 128 см |
| Глубина | 83 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 187 см |
| Ширина спального места | 111 см |
- Цена: 9 985 ₴




