
Комод Бланш модрина 2-дверний, 4 ящика
6 770 ₴
- В наличии
- Код: ВМК000008005618
+380 (93) 249-07-09
без вихідних- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09с 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Комод БЛАНШ БРВ KOM2D4S з чотирма шухлядами та двома закритими відділеннями з полицею в кожному. Відкривається за допомогою зручних видовжених металевих ручок. Обладнаний роликовими напрямними Gamet та петлями Hettich.
Колір: модрина sibiu.
Матеріал:
- корпус – ДСП;
- фасад – ДСП.
-
Характеристики
Висота, см 92.00 Ширина, см 143.50 Глибина, см 40.50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 136 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Высота комода | 84 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 770 ₴


