Комод Тоскана з натурального дерева Білий Модель Тоскана випускається з двома невеликими верхніми шухлядами та трьома місткими шухлядами під ними, спираючись на масивні невисокі ніжки. Меблі з масиву сосни дуже практичні, їм не страшні багаторазові розбирання та складання. Шухляди мають міцне дно з ДВП, оснащені телескопічною системою висування. Такий комод у спальню не тільки прикрасить інтер'єр, а й додасть достатньо ємностей для зберігання різноманітних речей. Якщо повісити над ним дзеркало, він замінить зручний туалетний столик. Також можна використовувати цей комод під телевізор або навіть встановити на стільниці акваріум.
Характеристики:
Країна виробник: Україна
Модель: Тоскана
Форма фасаду: прямий
Кількість висувних шухляд: 5 (шт.)
Тип напрямних для висувних шухляд: телескопічні
Тип опор: ніжки
Матеріал виготовлення: Корпус (каркас): натуральне дерево (масив сосни) Фасад: натуральне дерево (масив сосни) Стільниця: натуральне дерево (масив сосни)
Колір: Корпус: Білий Фасад: Білий
Габаритні розміри: Ширина, мм: 1005 Глибина, мм: 435 Висота, мм: 860
| Основные | |
|---|---|
| Количество дверок | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Высота комода | 86 см |
- Цена: 10 181 ₴




