Тумба нічна Gerbor МОНАКО KOM2S кашемір від українського виробника Гербор. Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП. Фасади-ДСП. Колекція меблів МОНАКО для спальні - це ідеальне поєднання стилю та функціональності. Виготовлена з високоякісного ДСП, ця колекція стане не тільки комфортним місцем для відпочинку після напруженого дня, а й справжньою особливістю вашого інтер'єру. Меблі МОНАКО приваблюють елегантним кольором, який вносить в атмосферу спальні особливий шарм та індивідуальність, надаючи кімнаті витонченого та стильного вигляду. Кожен елемент колекції продуманий до дрібниць, поєднуючи мінімалізм, простоту та функціональність. Особливості колекції МОНАКО – це практичність та багатофункціональність. Меблі включають різноманітні модулі, які дозволяють гнучко організувати простір спальні, забезпечуючи зручність і комфорт. Високоякісна та надійна фурнітура гарантує довговічність та бездоганне функціонування кожного елемента. Тумба оснащена закритою системою зберігання з висувними ящиками. За допомогою колекції МОНАКО ви зможете створити затишну та гармонійну спальню, яка стане не лише комфортним місцем для відпочинку, а й стильною частиною вашої оселі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 54 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 49 см |
- Цена: 3 820 ₴


