Стіл FRED 90-150×80 Ceramic - втілення сучасного дизайну та практичності. З його допомогою ваша кухня або вітальня перетвориться на простір для зустрічей і затишних сімейних вечерь. Висувна конструкція на 60 см дає змогу легко адаптувати стіл під будь-яку кількість гостей, роблячи його ідеальним рішенням для дому.
Стільниця виготовлена з кераміки 10 мм, а ніжки столу FRED виготовлені з овальних металевих трубок розміром 30×60 мм, вкритих чорним пудровим покриттям, що надає столу сучасного вигляду і забезпечує його стійкість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avanti |
| Страна производитель | Латвия |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет | Темно-серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1600 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 76 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2050 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ, Керамика |
Информация для заказа
- Цена: 15 900 ₴






