Тумба приліжкова 1SO Клео Гербор з відкритою полицею та однією шухлядою – елемент модульної системи Kleo для спальні від фабрики Gerbor-холдiнг. Використовуються кулькові напрямні повного висування.
Розміри: шир./вис./гл. – 58/51/37 см.
Меблі Kleo представлені в білому кольорі. Характеризуються суворим дотриманням принципів пропорційності та гармонійності. Рами фасадів прикрашені візерунком інтарсії, виконаної в техніці трафаретного друку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 47 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 181 ₴


