Комод MiroMark Лілі / Lily з 3 шухлядами 110 см, глянець кашемір виготовлено фабрикою MiroMark, виконано в стилі сучасний.
Матеріал виготовлення корпусу меблів – ламінована ДСП.
Матеріал виготовлення фасаду меблів – глянцева ДСП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 85 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 201 ₴

