
Тумби приліжкові Бартон підвісні з шухлядою
5 480 ₴
- В наличии
- Код: Міромарк
+380 (93) 249-07-09
без вихідних- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09с 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тумби приліжкові (2шт) MiroMark Бартон підвісні з шухлядою 68 см, супер мат білий виготовлено фабрикою MiroMark, виконано в стилі сучасний.
Матеріал виготовлення корпусу меблів – ламінована ДСП.
Матеріал виготовлення фасаду меблів – ламінована ДСП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 68 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 480 ₴


