Тумба приліжкова MiroMark Тібо з 2 шухлядами 60 см, супер мат білий виготовлено фабрикою MiroMark, виконано в стилі сучасний.
Матеріал виготовлення корпусу меблів – ламінована ДСП.
Матеріал виготовлення фасаду меблів – ламінована ДСП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 47 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 915 ₴



