Стіл GALS - це інвестиція в стиль і комфорт вашого будинку. Верх столу і розширювана частина (30 см) виконані з MDF із сірим антрацитовим лакуванням, доповненим елементами з 6 мм сірої кераміки, що додають столу не тільки вишуканого вигляду, а й міцності.
Основа столу покрита сірим антрацитовим порошковим покриттям.
Продуманий дизайн з мінімалістичними лініями і увага до кожної деталі роблять GALS ідеальним вибором для вашого сучасного інтер'єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avanti |
| Страна производитель | Латвия |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1800 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 76 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ, Керамика |
Информация для заказа
- Цена: 21 890 ₴




