
Стіл обідній COSMO Ceramic White
33 740 ₴
- В наличии
- Код: Avanti
+380 (93) 249-07-09
без вихідних- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09с 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вишуканий верх столу виконаний з 6 мм білої кераміки і покритий 6 мм пофарбованого скла, що надає йому особливу елегантність і робить його розкішним предметом у вашому домі. Ніжки покриті пудровим чорним напиленням і сконструйовані так, щоб такий скляний стіл залишався досить стійким.
Стіл COSMO створить ідеальне місце для сімейних обідів і зустрічей з друзями, адже маючи висувний механізм, його можна подовжити на цілих 60 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avanti |
| Страна производитель | Латвия |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1800 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 76 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ, Керамика |
Информация для заказа
- Цена: 33 740 ₴




