Стіл DELF має дуже стильний вигляд, добірна кераміка завтовшки 11 мм забезпечує виразність малюнка і, при цьому, робить стільницю дуже надійною. Важливою перевагою моделі можна назвати її міцний і елегантний каркас із чорної сталі, що гарантує стійкість і безпеку. Крім того, він доповнений дуже незвичайними ніжками зігнутої форми, які ідеально поєднуються з нейтральним декором стільниці та роблять дизайн столу нестандартно стильним. Нарешті, ручний механізм його розкладки допомагає збільшити висоту його стільниці, забезпечивши їй можливість розміщення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avanti |
| Страна производитель | Латвия |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1600 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 76 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2050 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ, Керамика |
Информация для заказа
- Цена: 32 550 ₴



