| Вид товару | Ліжко двоспальне |
| Ширина ліжка | 172 см |
| Довжина ліжка | 199 см, 209 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Висота ізніжжя | 40 см |
| Матеріал корпусу | Сосна |
| Матеріал узголів'я | Сосна |
| Колір корпусу | Вільха, горіх світлий, горіх темний, горіх лісовий, яблуня, венге, махонь, сіро-блакитний, синий, білий, айворі, кремовий, темний графіт, коричневий, світло-коричневий, фуксія, яблуко, оливка, сірий |
| Колір узголів'я | Вільха, горіх світлий, горіх темний, горіх лісовий, яблуня, венге, махонь, сіро-блакитний, синій, білий, айворі, кремовий, темний графіт, коричневий, світло-коричневий, фуксія, яблуко, оливка, сірий |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160 х 190 см, 160 х 200 см |
| Розмір необхідного матрацу | 160 х 190 см, 160 х 200 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина спального места | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 7 065 ₴

