
НОВИНКА! Передпокій "Амбре" Дуб білий, чорний
15 900 ₴/комплект
- В наличии
- Код: Світ меблів
+380 (93) 249-07-09
без вихідних- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09с 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ПЕРЕДПОКІЙ
"Амбре"
Представляємо наш вже відомий набір меблів й в новому дизайні. Нові актуальні кольори, правильні лінії, аргономічний стильний дизайн. Цей передпокій ідеально підходить для сучасних помешкань. Кожен модуль продуманий так, що має багато простору для зберігання, але виглядає компактно і завершено. Крім того, завдяки продуманому дизайну, які б модулі не обрались, вони гарно поєднуються між собою і вписуються в інтер’ер. Виготовляється передпокій з ламінованого ДСП
ФУРНІТУРА:

Ручка
Ручка Ф.412.040 з міжцентром 128мм

Направляючі:
Направляючі: ТЕЛЕСКОПІЧНІ L-250MM h-35| Зображення | Найменування товару | Розміри | Ціна за шт. |
![]() |
600/2025/320 | 3599 грн | |
![]() |
Комод "Амбре" | 600/955320 | 1962 грн |
![]() |
Тумба "Амбре" | 600/495/320 | 1586 грн |
![]() |
Стелаж закритий "Амбре" | 300/2025/320 |
1974 грн |
![]() |
Вішак "Амбре" |
600/1570/280 |
1289 грн |
![]() |
Дзеркало "Амбре" | 600/1070/280 |
1311 грн |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2100 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 2025 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
| Цвет | Дуб білий, чорний |
Информация для заказа
- Цена: 15 900 ₴/комплект








