
Лавка для взуття No1 з м'яким сидінням
2 363 ₴
- В наличии
- Код: Микс-69
+380 (93) 249-07-09
без вихідних- +380 (63) 255-25-50
- +380 (67) 442-75-19с 9 до 19
- +380 (93) 249-07-09с 9 до 19
- +380 (67) 442-75-19063255250
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Крамниця для взуття стане чудовим рішенням для Вашої передпокою, крім функціональності та зручності, вона стане гарним доповненням інтер'єру.
Колір:
1. Каркас Білий, Кож.зам Сірий.- 2363 грн
2. Каркас Світлий горіх, Кож.зам Бежевий.-1971грн
3. Каркас Темний горіх, Кож.зам Коричневий. - 1971грн
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Разные цвета |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 580 мм |
| Комплектация | |
| Сиденье для обувания | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 2 363 ₴


