Тумба «Балі 2» — неодмінно прикрасить Вашу спальню, наповнивши її затишком
Тумби приліжкові — це незмінний атрибут кожної спальної кімнати. Такі меблі доповнюють і підкреслюють інтер'єр, служать місцем підставки для нічного світильника та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою.
Тумба для спальні «Балі 2» має оригінальний дизайн, виконана з якісних матеріалів, вона стане гідним гарнітуром в Вашій спальні. Така тумба також спритно прикрасить і кімнату Вашої дитини, тобто дитячу.
Фабрика-виробник пропонує на вибір безліч варіантів фарбування даного дерев'яного виробу: горіх темний, горіх світлий, яблуня, вільха, білий, айворі, венге і махонь. Також можна замовити й в інших кольорах, відповідній кольоровій розкладці на зображенні. Можна виготовити двоколірну (уточнити при замовленні)
Розміри:
ширина: 510 мм
висота: 660 мм
глибина: 410 мм

Тумба «Балі 2» виконана з дерев'яного масиву сосни. Деревноволокниста плита (ДВП) служить основою для висувного ящика. Додатково, тумбу можна укомплектувати ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 51 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Высота тумбы | 66 см |
- Цена: 8 700 ₴


