Тумба для взуття SFB3K НЕПО Гербор тридверна – елемент модульної системи Nepo для передпокою від фабрики Gerbor-холдiнг.
Розміри: шир./вис./гл. – 69,5/120/17,5 см.
Меблі Непо представлені у двох колірних варіантах: дуб сонома та дуб сонома / німфеа альба. Характеризуються мінімалістичним дизайном, геометрично правильними формами та прямокутними металевими ручками.
Розміри: шир./вис./гл. – 69,5/120/17,5 см.
Меблі Непо представлені у двох колірних варіантах: дуб сонома та дуб сонома / німфеа альба. Характеризуються мінімалістичним дизайном, геометрично правильними формами та прямокутними металевими ручками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Производитель | Gerbor |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Высота | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
Информация для заказа
- Цена: 3 270 ₴



