Дерев'яний стілець Сицилія виготовлений українським виробником МіксМеблі.
Завдяки лаконічності форм такі меблі чудово впишеться в будь-яку вітальню, їдальню або кухню, водночас додасть аристократичності та витонченості інтер'єру. Міцна конструкція стільця Сицилія виготовлена з висококласного натурального дерева. Виріб має неймовірно красивий і дорогий вигляд, виткаючи затишок і тепло, до якого хочеться доторкнутися.
Меблі з масиву ясена у процесі виготовлення проходить кілька етапів оброблення, результатом яких є незвичайні за красою та винятково якісними характеристиками предмети інтер'єру. Меблі з ясена надзвичайно стильна та надійна. Структура ясенієвою деревини вирізняється теплою фарбою, незвичайним натуральним блиском і найкращою текстурою.
- Матеріал: ясен
| Ширина (мм) | 480 |
|---|---|
| Глибина (мм) | 420 |
| Висота (мм) | 960 |
- Колір каркаса: слонова кістка + патиця, горіх
Оббивка: Verona 2B

Оббивка: Жакард Vintage 9400

Ці стільці чудово підходять до обіднього столу Венеція
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Слоновая кость (ivory) |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 960 мм |
- Цена: 3 055 ₴







