Стілець «Катрін» виготовлений спеціально для людей, які шукають чогось особливого. Стильний дизайн у поєднанні з чудовими технічними характеристиками внесуть в інтер'єр володаря цього виробу цікавий акцент.
Масив бука вважається ідеальним для виготовлення каркаса стільців, тому у виробництві серії «Катрін» використовувався саме цей матеріал. Вироби представлені в таких колірних гамах: венге, темний горіх, а також один з улюблених кольорів багатьох — слонова кістка.
Унікальні візерунки текстилю, що застосовується для оформлення дерев'яного стільця, розбавлять навіть найсуворіші інтер'єри. Крім привабливості, треба зазначити й практичність виробу, яка обов'язково вас потішить.
Колір: Венге, Горіх, Слонова кістка.
Габарити стільця:
Ширина: 450 мм.
Висота: 1070 мм.
Глибина: 440 мм.
До стільців чудово підійде стіл Європа 



| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory), Орех темный, Венге |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 1100 мм |
- Цена: 3 950 ₴






