Для створення затишної та безпечної атмосфери в дитячій кімнаті ліжко м'яке Денді є ідеальним вибором.
Завдяки наявності узголів'я дитина буде захищена від можливих травм, а широке спальне місце забезпечить комфортний і приємний сон.
До того ж, ви можете вибрати оббивку з різноманітних варіантів тканин, щоб підкреслити індивідуальність вашої дитини та зробити ліжко підходяще до інтер'єру кімнати.
Характеристики:
- Ліжко м'яке Денді має надійний каркас та міцну посилену ламельну решітку для розміщення матраца.
- Металева ламельна решітка зроблена з профільної труби 30х30 мм.
- Матеріал: метал / бук / тканина
- Особливості: з підйомним механізмом / на ніжках
- Стиль: сучасний
Розміри ліжка Денді:
- ширина - 1050 мм
- довжина - 2150 мм
- висота - 900 мм
- спальне місце - 90*200 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Цвет | Разные цвета |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 215 см |
| Ширина кровати | 105 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 23 990 ₴



