Даний вид пуфа у вигляді тварин, виготовлений з високоякісного текстильного матеріалу. Стійкість пуфа забезпечують 4 низькі ніжки. Крім свого прямого призначення, пуф оснащений нішею, яка ховається під чохлом сидіння.
Характеристики
Розміри ДхШхВ, см:55x34x41
Бренд:Happy Lounge
Максимальна вага навантаження 150 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Divanoff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | деревянный брус |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 63 мм |
| Глубина | 33 мм |
| Высота | 36 мм |
| Вес | 5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴






