Стіл письмовий BIU2S НЕПО Гербор з двома шухлядами – елемент модульної системи Nepo від фабрики Gerbor-холдiнг.
Розміри: шир./вис./гл. – 100/75,5/59 см.
Меблі Непо представлені у двох колірних варіантах: дуб сонома та дуб сонома / німфеа альба. Характеризуються мінімалістичним дизайном, геометрично правильними формами та прямокутними металевими ручками.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для офиса |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет | Дуб сонома |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Высота | 755 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴

